Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Regulamin Konkursu Piosenki scen@niemena 2007

II festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP
 REGULAMIN Konkursu Piosenki scen@niemena

 1. Konkurs odbywa się w ramach II festiwalu młodych talentów NIEMEN NON STOP.
 2. Konkurs adresowany jest do młodzieży środowisk szkolnych i akademickich (w przedziale wieku 15-25 lat) na terenie całego kraju. Organizatorzy nie wykluczają udziału młodzieży z zagranicy.
 3. W Konkursie mogą wziąć udział soliści oraz grupy wokalne i wokalno-instrumentalne. Z udziału w nim wyłączeni są zdobywcy Grand Prix z poprzedniej edycji.
 4. Przedmiotem Konkursu jest twórczość autorska (kompozytorska, literacka) Czesława Niemena oraz utwory innych autorów wykonywane przez artystę.
 5. Repertuar ? każdy uczestnik Konkursu przedstawia do oceny Komisji Kwalifikacyjnej 2 dowolne utwory z repertuaru Czesława Niemena. Czas trwania jednego utworu nie powinien przekraczać 4 min.
  UWAGA!  Utwór wybrany z listy przedstawionej przez organizatora Konkursu (w załączeniu) będzie dodatkowo premiowany przez Komisję Kwalifikacyjną.
   Spis utworów 2007 [94,11 kB]
 6. Utwory powinny być zarejestrowane na nośniku w formacie CD. Materiały dźwiękowe (wraz z opisem wykonywanych utworów) i kartą uczestnictwa  należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.X.2007 r.  (decyduje data stempla pocztowego) na adres Biura Festiwalowego (Młodzieżowe Centrum Kultury, Al. 3 Maja 22, 76-200 Słupsk) z dopiskiem NIEMEN NON STOP. Materiały nie podlegają zwrotowi.
   Karta uczestnictwa 2007 [21,77 kB]
 7. Informujemy, iż dysponujemy nutami do wybranych utworów Niemena z lat 60. Istnieje także możliwość pobrania podkładów midi ? karaoke z internetu: http://utworki.pl , http://muzyczka.pl  Spośród nadesłanych materiałów Komisja Kwalifikacyjna wyłoni do programu festiwalu 20 wykonawców, którzy o tym werdykcie zostaną poinformowani w terminie do dnia 20. X. 2007 r. (e-mail, telefon). Uczestnikom konkursu towarzyszyć będzie zespół akompaniujący (sekcja rytmiczna + 2 instrumenty dęte). Festiwalowe występy uczestników Konkursu (28.X.2007) oceniać będzie publicznie profesjonalne Jury, złożone ze znanych postaci polskiej sceny muzycznej. Jury wyłoni ?Złotą Dziesiątkę?, która podczas koncertu finałowego (29.X.2007) rywalizować będzie o festiwalowe nagrody.
 8. Próby uczestników Konkursu odbędą się w dniach 27. X. (Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku) i 28. X. (Polska Filharmonia Sinfonia Baltica). Przyjazd uczestników do Słupska i zakwaterowanie na koszt własny.
 9. Nagrody: Grand Prix Festiwalu  - 6. 000 PLN (Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego)
 10. Nagroda Specjalna  - 5. 000 PLN (Prezydent Miasta Słupska)
 11. Nagroda TVP Kultura  ? 30 min. recital na antenie.
 12. Nagroda Publiczności  - 2.000 PLN
 13. Wyróżnienia  - 3 x 500 PLN