Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Koncert specjalny 3 X 2014 r.

W tym roku postanowiliśmy zaprosić do udziału w koncercie specjalnym młodych, utalentowanych zdobywców Grand Prix z lat poprzednich.

Małgosia Janek

Jest obdarzona niezwykłym talentem i mocnym pięknym głosem. Studiowała w Niepublicznej Szkole Wokalnej im. J. Wasowskiego w Warszawie, stypendystka Międzynarodowej Duńskiej Szkoły Artystycznej Aero Folkehojskole. Laureatka m.in. konkursów ?Korowód?, ?Mufka?, Ten Ton?; zdobywczyni Grand Prix 5. festiwalu młodych talentów Niemen Non Stop , zwyciężczyni finału programu ?Szansy na Sukces? w 2010 r. Obecnie śpiewa w zespole ?Jazzy Belle?.

Daria Zawiałow

Zdobywczyni Grand Prix 8. festiwalu młodych talentów Niemen Non Stop . Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. W 2009 roku wystąpiła na Opolskich Debiutach. Od 2010 roku Daria była chórzystką Maryli Rodowicz, z którą śpiewała przez rok. Jest zwyciężczynią finału "Szansy na Sukces" w 2009 r., była także półfinalistką programu "Mam Talent!", brała udział w III edycji programu "The Voice of Poland". Wkrótce wydaje swoją debiutancką płytę.

Michał Kaczmarek

To młody wokalista z ogromnym doświadczeniem. Otrzymał Grand Prix festiwalu młodych talentów Niemen Non Stop w 2009 r. , laury zdobywał także na wielu innych konkursach. W 2013 r. reprezentował Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowiańskiej "Slovianski Bazaar" w Witebsku na Białorusi. Zdobył Grand Prix, jako pierwszy Polak w historii festiwalu. Współpracował z Universal Music Polska, Modern Symphony Orchestra pk. Mikołaja Blajdy i Royal Symphony Orchestra pk. Sebastiana Perłowskiego.

GOŚĆ SPECJALNY

Hasmik Sirojan

Ma dwadzieścia jeden lat. Jest Ormianką, która od 17 lat mieszka na Ukrainie. Studiuje psychologię, jednak muzyka jest jej pasją. Kształci swoje umiejętności pod okiem Olega Galashina. Zwyciężała w wielu wokalnych konkursach, ale uczestnictwo w programie "The Voice of Ukraine" traktuje jak swój prawdziwy, wielki debiut. Powiedziała: ?The Voice of Ukraine? to moja nadzieja i moja szansa. Talent i wytrwałość pomogą mi osiągnąć sukces! Podczas programu brawurowo wykonała utwór Cz.Niemena "Dziwny jest ten świat".