Konkurs muzyczny dla najmłodszych

Konkurs muzyczny dla młodych artystów

Chcielibyśmy Wam przedstawić nasz najnowszy projekt - konkurs dla młodych muzyków poniżej 12 roku życia. Naszym celem jest zachęcenie jak największej liczby dzieci do kształcenia się w muzyce oraz wsparcie i promocja młodych talentów. Muzyka to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również umiejętność, która kształtuje charakter i rozwija kreatywność.

Wierzymy, że każde dziecko posiada swój talent, który może być rozwinięty poprzez systematyczną naukę i praktykę. Nasz konkurs jest skierowany do dzieci, które chcą pokazać swój talent i pasję do muzyki. W ramach konkursu dzieci będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności gry na instrumencie lub wokalu. Każde dziecko będzie mogło zaprezentować jeden utwór, który zostanie oceniony przez profesjonalne jury.

Nagrodą w konkursie jest nie tylko prestiż, ale również praktyczne nagrody. Pierwsze miejsce otrzyma bezpłatny rok nauki w prywatnej szkole muzycznej, drugie miejsce - półroczne stypendium, a trzecie miejsce - 3 darmowe lekcje indywidualne u jednego z naszych nauczycieli. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz upominek.

Zasady konkursu

Zasady konkursu są proste. Uczestnicy powinni przygotować jeden utwór, który zostanie wykonany na scenie w czasie trwania konkursu. Każdy utwór nie powinien przekraczać trzech minut. Przed przystąpieniem do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Termin zgłoszeń upływa za dwa tygodnie przed terminem konkursu.

Zachęcamy wszystkie dzieci, które kochają muzykę i chcą pokazać swoje talenty, do wzięcia udziału w naszym konkursie. To wspaniała okazja, aby nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale również zdobyć cenne nagrody oraz poznać innych młodych muzyków. Już teraz zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy powinien zostać wypełniony przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ostatnio na naszym blogu

Przygotuj się na festiwal muzyczny

Przygotuj się na festiwal muzyczny: Twoja kompaktowa lista rzeczy do zabrania

Fale dźwięku przetaczające się przez tłum, pulsująca energia, której nie da się zapomnieć - festiwal muzyczny

Pokazy beatboxingu i Dj-owania

Pokazy beatboxingu i Dj-owania

Na naszym festiwalu oprócz samego konkursu talentów i warsztatów, przygotowaliśmy również dwa pokazy: beatboxi

Nasze warsztaty

Nasze warsztaty

Warsztaty to kluczowy element festiwalu, które oferują młodym artystom szansę na rozwijanie swoich umiejętnośc

Transmisja online

Transmisja online - oglądaj występy z domu!

Cieszę się, że mogę ogłosić, że w tym roku będziemy mieli możliwość oglądania transmisji online z Festiwalu Mł

Nasze sceny

Nasze sceny - kto, gdzie i jak

Sceny muzyczne młodych talentów na Festiwalu Młodych Talentów Muzycznych to miejsca, w których młodzi artyści